Ваша корзина пуста.
 
Пневмо Инструмент
Ручной Инструмент
Строительное Оборуд.
Войти с паролемРегистрация

Голосование

Как Вы попали на наш сайт?
Версия для печати Версия для печати

Мойка Oleo-Mac PW 300 HC профі

Скидка за лайк! Подробнее

Артикул:  9044006700
Бесплатная ДОСТАВКА по всей Украине или СКИДКА

Нашли дешевле?

Если вы нашли этот товар дешевле, напишите нам и мы постараемся предложить цену лучше.

Обратный звонок

Оценить

доп. Комплектація " C " - котушка для шланга Шланг 10 м., 1латуна голівка

  • Тиск, бар 150
  • Потужність, Вт 2700
  • Використаня води, л/час 540
  • Матеріал насосу латунь

 

Професійна електрична миюча установка для миття гарячою водою Oleo-Mac PW 300 HC Розроблена відповідно до жорсткими стандартами якості, ця модель незамінна при митті великих відкритих майданчиків, підлог або обладнання в заводських цехах і у всіх інших випадках, коли потрібні властивості гарячої води.

 

Технічні переваги Насос з 3 аксіальними поршнями і латунної головкою, що має фланцеве з'єднання з електродвигуном, забезпечує максимальну стабільність характеристик з часом. Пристрій Easy Start для забезпечення легкого пуску при будь-яких параметрах мережі електроживлення. Вертикальний котел з подвійним спіральним змійовиком для швидкого нагріву води. Пульт керування з захисним реле електродвигуна насоса, вимикачем і ручкою регулювання температури: всі органи управління знаходяться під рукою. Практичне розміщення пістолета і насадки.

 

Стандартна комплектація: пістолет, насадка з фіксованим кутом розкриття струменя і пристрій для намотування шланга з гумовим шлангом високого тиску довжиною 10 метрів Широкий ряд додаткового приладдя (пристрій для видалення накипу, пристосування для промивки труб, піскоструминна насадка, поворотна соплова насадка) для максимальної універсальності застосування.

Товар в корзине

Скидка за лайк! Подробнее

Продолжить покупки Оформить заказ